Yıldızlı Projeler Yarışması başlıyor: Fikrini sun ödülü kazan!

Yıldız Teknik Üniversitesi’ne bağlı Yıldız Teknopark bünyesinde bulunan IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü geleneksel olarak yaptığı Yıldızlı Projeler Yarışması’nın 2021 duyurusunu yaptı. Üniversite öğrencilerine yönelik yarışmada fikirlerini projelendirenler ödül kazanma şansını yakalıyor. 2021 için başvurular başladı.

Türkiye’de Ar-Ge ve inovasyon kültürünün gelişmesi ve üniversite öğrencilerinin, akademisyenlerin projelerinin ve start-up ların hayata geçmesi konusunda onlara destek olmak amacıyla düzenlenen yarışmada, geçtiğimiz 12 senede 145 farklı üniversiteden toplamda 5000 proje başvurusu alındı. Yıldızlı Projeler Yarışması, 2021 döneminde de pek çok yenilik ile kendi projesini hayata geçirmek isteyen girişimcilik ruhuna sahip üniversite öğrencilerini ve start-up ları bekliyor.

Yıldızlı Projeler Yarışması

YARIŞMA SÜRECİ

Yıldızlı Projeler Yarışması’na başvurular 1 Nisan’da başladı. Son başvuru tarihi ise 20 Mayıs 2021 olarak belirlenmiş durumda. Başvuruların ardından ön değerlendirme başlayacak. Bu süreç ise 7-15 Haziran gerçekleştirilecek. Ön başvuruyu Yıldız Teknopark tarafından oluşturulacak bir kurul değerlendirecek.

Ön değerlendirmeyi geçen finalist projeler 5-9 Temmuz 2021 tarihinde sunum
teknikleri, arge, inovasyon ve girişimcilik konulu eğitimler alacaklar.

Tüm aşamaların ardından projeleri finale kalanlar 13 Temmuz’da belli olacak. 13 Temmuz’da kazananlara ödülleri verilecek.

ÖDÜLLER

Yıldızlı Projeler Yarışması 2021 için henüz ödüller belirlenmedi. Önümüzdeki süreçte ödüller;

https://www.yildizliprojeler.com/oduller

adresinden duyurulacak.

NASIL BAŞVURULACAK?

Başvurular Yıldızlı Projeler Yarışması’nın resmi internet sitesi üzerinden alınacak. Başvuru yapabilmek için;

https://www.yildizliprojeler.com/basvuru

adresine giderek sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Son aşamada taahhütnameyi okuyup onaylamanız gerekmektedir. Ardından başvuru süreciniz tamamlanmış olacak. Başvurunun ardından tüm süreçler ilgili kurumun internet sitesinden veya yarışmanın Instagram adresleri üzerinden takip edilebilecek.

YARIŞMANIN INSTAGRAM ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Cevap YazınCevabı iptal et