Yeni Eğitim Öğretmen Seminerlerinin ilki 18 Kasım Perşembe günü başlıyor

Öğretmenlerin meslek içilerine veren Yeni Eğitim Dergisi, yeni dönemde öğretmenlere ufuk açıcı seminerler başlıyor. ilki ‘Öğretmen Beceri Gelişim Seminerleri’ yapılacak. Farklı alanlardaki uzmanlarla eğitimlerin ilkleri başlıyor.


Yeni Eğitim Dergisi’nin online sunacağı seminerlere katılım ücretsiz olacak. İlk Eğitim Dijital Öğrenme Süreçlerinde Öğretmenler için Ölçme ve Değerlendirme Araç ve Yöntemleri adı ile yapılacak. Bu seminerde konuğumuz Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı Duran Çelik olacak.

Sitemizde zoom üzerinden online yapılacak seminere katılım için katılım kabul edilir. Kayıt olanlarla 18 Kasım 2021 tarihi, saat 20.00’da online seminer başlayacak.

İki şekilde yapılacak olan eğitimin ilku 20.00’da 20.40’ta bitecek. 10. bir aranın ardından 20.50’de sona erecek 21.30’da başlayacak.

Kayıt işlemi www.yeniegitimdergisi.com adresinden eğitimdergisiiletisim@gmail.com adresinden eğitimdergisiiletisim@gmail.com ister cep numaranızı tercih edin, isterseniz de KAYIT OLMAK İSTİYORUM olarak da yapılacak. Yayın saati bildirimi ve yayın bilgisi size ulaştırılacaktır.

Seminerin moderatörlüğünü Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı Bestami Çiftçi yapacak.

Bir Cevap YazınCevabı iptal et