Ücretsiz çocuk gelişimi eğitimi başlıyor: Belge verilecek

Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bünyesinde bulunan Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından gerek öğretmenleri, gerekse çocuk gelişimi alanında iş arayanları ilgilendiren önemli bir ücretsiz eğitim başlıyor.

Her Yönüyle Çocuk Gelişimi adlı bu eğitimde, eğitim alanlar ücretsiz ve online eğitimlerden faydalanabilecek. Alanında uzman kişilerin eğitim vereceği tam pakette sadece eğitim gereçleri için kargo ücreti bulunacak. Bu ücretler;

 Belge 35 ₺
2 Belge 55 ₺
3 Belge 70 ₺
4 Belge 90 ₺
5 Belge 110 ₺
6 Belge 125 ₺
7 Belge 140 ₺
8 Belge 155 ₺
9 Belge 170 ₺
10 Belge 185 ₺
11 Belge 200 ₺

NOT:  BAŞVURUYU TOPLU YAPACAK OKULLARIN AVANTAJLI ERKEN KAYIT DÖNEMİNDE TAM PAKET(11 PROGRAM) 150 KİŞİ İÇİN 160 TL ÜZERİNDEN İŞLEM GÖRECEKTİR. KONTENJAN DOLDUĞUNDA FİYAT YÜKSELECEKTİR.

19-20 Haziran arasında yapılacak programda adaylar sadece belge için para ödeyecek. Belge e-Devlet üzerinden de görünebilecek. Eğitimler Zoom-Youtube ortak yayını ile olacak. 1 ay içinde tüm işlemler online gerçekleşecek olup kendi müsaitliğinize göre sisteme girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.

Eğitimin afişi ve eğitim verecek isimler;

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Başvurular devam ediyor. Başvuru yapmak için;

https://uzaktanegitimdpusem.dpu.edu.tr/urunler/heryonuylecocukgelisimi#

adresine gidip, HEMEN BAŞVUR yazan yere tıklayınız. (Link Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’ne aittir)

Karşınıza çıkan sayfada;

En üstteki başvuru linkini kullanıp, sizden istenen bilgileri girerek başvuru yapabilirsiniz. Belge ödemesi için ayrıca linkler bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın Cevabı iptal et