Öğretmenlerin ara tatil semineri olacak mı? Yüz yüze mi online mı olacak?

Ara tatil yaklaşıyor. Bu yıl okulların yüz yüze devam ediyor olması ara tatili daha da önemli ve beklenir kılıyor. Öte yandan milyonlarca öğretmen de ara tatili iple çekiyor. Ara tatil bir yandan da ara tatil semineri için geri sayımın başladığını söylüyor. Peki Kasım ayı ara tatil semineri olacak mı? Seminer yüz yüze mi? yoksa online mı olacak?


Öğretmenler de ara tatili iple çekiyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından aktarılan bilgilere göre bu ara tatilde seminer uygulaması olacak. Verilen bilgiye göre 15-19 Kasım 2021 tarihlerinde öğretmenler seminer dönemi yaşayacak.

ARA TATİL SEMİNERİ ONLİNE MI? YÜZ YÜZE Mİ?

Bu yıl hem Koronavirüs pandemisinin devam ediyor olması, hem de öğretmenlerin 6 Eylül’den beri devam eden okullarda hem tedbirleri gözetmek, hatta yönetmek, hem de eğitimin devamlılığını sağlamak gibi görevleri olduğundan dolayı ara tatil seminerleri muhtemelen online olacak.

Milli Eğitim Bakanlığı aksi bir karar almadıkça ara tatil semineri online olacak gibi görünüyor. Konu ile ilgili açıklamanın bir kaç gün içinde yapılması bekleniyor.

Bir Cevap YazınCevabı iptal et