Öğretmen banka maaş promosyonu 2022 ne kadar olacak?

Öğretmenlerin aldığı ödemeler arasında banka maaş promosyonu da bulunuyor. Öğretmenler maaşlarını aldıkları bankalarla bağlı oldukları İl-ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri arasındaki anlaşma neticesinde maaş promosyonu alıyorlar. Alınan tutarlar yapılan anlaşmalar neticesinde il il veya ilçe ilçe değişim gösteriyor. Son olarak Bolu’da İl Milli Eğitim ile Yapı Kredi Bankası arasında yapılan anlaşma neticesinde büyük bir müjde geldi. Öğretmen banka maaş promosyonu 2022 için iki bölgeden daha haber geldi.

Öğretmen maaş banka promosyonu 2022

Öğretmenlerin ek ücretleri arasında yer alan banka maaş promosyonu özellikle ekonomik şartların bir hayli zorlayıcı olduğu bu dönemde bir hayli önemli. Maaşlarını bankadan alan öğretmenler, tıpkı emekliler gibi, yapılan anlaşma neticesinde çeşitli oranlarda promosyon alma şansı elde edebiliyor.

BOLU’DA PROMOSYON ANLAŞMASI

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yapı ve Kredi Bankası arasındaki anlaşma neticesinde, öğretmenlere bu banka üzerinden 5.160 TL ödenmesine karar verildi. Ödemeler sözleşmede belirtilen periyotlarla nakit olarak yapılacak.

PROMOSYON ANLAŞMASI İÇİN TIKLAYINIZ

PENDİK’TE DE PROMOSYON KARARI

2022 yılında bir çok promosyon anlaşması yapılacak gibi görünüyor. Şimdiden anlaşma imzalayan bölgelerden biri Pendik oldu. Öğretmen banka maaş promosyonu 2022 anlaşmasına göre Pendik’teki öğretmenlere 8500 TL maaş promosyonu verileceği açıklandı.

Farklı il ve ilçelerden farklı anlaşmalar geldikçe sizlere son dakika olarak duyuru yapacağız. Yeni Eğitim’i takipte kalın.

Bir Cevap YazınCevabı iptal et