LGS 2021 Türkiye Geneli deneme sınavları: Liselere Giriş Sınavı öncesi seviyenizi test edin!

Liselere Giriş Sınavı için tarih her geçen gün biraz daha daralıyor. Milyonlarca öğrenci iyi bir lisede eğitim alabilmek için 6 Haziran’da MEB tarafından uygulanacak LGS 2021’de ter dökecek. Bu zorlu sınav öncesi gelen kapanma kararı hem okulların, hem de kursların kapanmasına neden olunca öğrenciler hazırlık aşamasında biraz dezavantajlı duruma düştü. LGS öncesi seviye testi yapmak bu nedenle daha kritik bir hal aldı. Öğrencinin kendi veya velisi, Türkiye Geneli LGS deneme sınavları yaparak sınav için ne durumda olacaklarını keşfedebilecekler.

LGS 2021 TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVLARI

TÖDER LGS DENEME SINAVI

Tüm Özel Eğitim Kurumları Derneği YKS’de yaptığı gibi LGS’de de Türkiye Geneli deneme sınavları yapmaya devam ediyor. 15 TL karşılığında deneme sınavı yapan kuruma katılımcı sayısı da fazla olunca öğrenci sınava gireceği akranları arasında yerini daha iyi öğrenebilir.

TÖDER’in bir sonraki deneme sınavı 21-22-23 Mayıs tarihlerinde yapılacak. TÖDER bu seferki deneme sınavında tam kapanma nedeniyle bir değişikliğe gitti.

Kuruma başvurular web sitesinden veya TÖDER sitesinden yapılabilir. Henüz sitesindeki başvuru formu açılmadı. Gelişmeleri; https://www.toder.org/ adresinden takip edebilirsiniz.

ÖZDEBİR LGS DENEME SINAVI

ÖZDEBİR (Özel Eğitim-Öğretim Derneği) sınav için bireysel değil, kurumsal başvuru kabul ediyor. Bu nedenle okulunuzu veya kursunuzu ikna ederek bu denemeyi yapmasını sağlayabilirsiniz. Sınav 16 Mayıs 2021’de, geniş katılım ile yapılacak.

Gelişmeleri: http://www.ozdebir.org.tr/turkiye-geneli-online-lgs-denememiz-16-mayis adresinden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap YazınCevabı iptal et