Karneler saat kaçta verilecek? Açıklandı

Bir eğitim öğretim dönemi daha sona eriyor. 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk dönemi 21 Ocak 2022 Cuma günü itibari ile sona eriyor. Milyonlarca öğrenci karne heyecanı yaşayacak. Karnelerini alan kimi öğrencilere aileleri tarafından hediyeleri alındı bile. Bu yıl herhangi bir kapanma yaşanmadan ilk dönemin bitecek olması ise MEB’in bir başka başarısı. Diğer yandan son güne doğru ilerlerken karneler saat kaçta verilecek? sorusuna yanıt aranıyor.

Karneler saat kaçta verilecek

21 Ocak Cuma karne günü. Öğrenciler yarın notlarının nasıl geleceğini, takdir mi, teşekkür mü alacaklarını merak etmeye başlayan öğrenciler karneler saat kaçta verilecek? sorusuna yanıt aramaya başladı bile.

ÖĞRENCİLER KARNE NOTLARINI ÖĞRENDİ

e-Okul ile birlikte aslında karne heyecanı biraz törpüleniyor. Çünkü karne gününe günler kala tüm notlar öğrenciler tarafından e-Okul sistemine girilmiş oluyor. Hal böyle olunca karneler artık biraz sembolik kaldı diyebiliriz.

KARNELER SAAT KAÇTA VERİLECEK?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın bugüne özel koyduğu bir standart yok. Fakat okullarda bir çok öğrenciye karnenin sabah erkenden verilip, evlerine göndermesi bekleniyor. Keza öğlenci okullarda da öğlen saatlerinde karnelerin dağıtılması bekleniyor.

Okullarda resmi bir karne dağıtım saati yok. Fakat gelenek üzere ilk saatlerde yapılıyor.

Bir Cevap YazınCevabı iptal et