Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nden eğitimcilere yönelik konferans programı

Türkiye’nin prestijli üniversitelerinden Hacı Bektaş Veli Üniversitesi önemli bir duyuru yaptı. Eğitim alanında çalışan kişilerin profesyonel gelişimine yönelik yapılacak ve çevrimiçi düzenlenecek konferans 23 Ağustos-29 Ağustos arası yapılacak. Farklı branşlardan eğitimcilerin katılımı ile yapılacak konferansa eğitimcilerin katılımı ücretsiz olacak. Eğitimciler, konferansa 15 dakikalık bildiri gönderebilecek. Bir çok önemli isim de konferans programı kapsamında yer alacak.

Araştırmalara nitelikli bir katkı sağlanması, disiplinler arası çalışma ortamı oluşturarak deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve eğitim alanında çalışan kişilerin profesyonel gelişimine ilişkin güncel konuların tartışılması hedeflenmektedir.

Bütün bildiriler çift kör-hakem süreciyle değerlendirilecektir. Bildiriler İngilizce ve/veya Türkçe olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini en fazla 15 dakikalık süre ile sözlü olarak sunmaları beklenmektedir. Sözlü bildirilerin yanı sıra alanlara göre ayrılmış konularda atölye çalışmaları da yapılacaktır. Dileyen herkes çalıştay katılımcısı olarak bir veya birden fazla çalıştaya kayıt yaptırabilecek.

BİLDİRİ GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Konferans kapsamında; Eğitim Bilimleri, Bilgisayar Öğretim Teknolojileri, Güzel Sanatlar Eğitimi, Spor, Fen ve Matematik Eğitimi, Özel Eğitim, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Okul Öncesi Eğitim, Temel Eğitim, Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi, Edebiyat, Yabancı Diller Eğitimi ve Hayat Boyu Öğrenme Alanlarında bildiriler kabul edilecek.

Konferansa ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim alanında çalışmakta olan akademisyenler, yöneticiler, eğitim uzmanları, öğretmenler, öğretmen adayları, mezun öğrenciler, sivil toplum temsilcileri, öğrenci velileri ve konferans kapsamına ilgi duyan herkes davetli.

ULUSLARARASI PROFESYONEL EĞİTİM KONFERANSI PROGRAMI

23-29 Ağustos arasında yapılacak olan konferansın takip edeceği program da yayınlanmış durumda. 23-29 Ağustos arası etkinlik ve konuşma takvimi belli oldu.

Konferansa dair tüm etkinlik ve konuşmalara zoom üzerinden katılım sağlanabilecek. İngilizce ve Türkçe olarak ayrı etkinlik ve konuşmalar yapılacak.

KONFERANS TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Cevap YazınCevabı iptal et