AUZEF sınav yerleri açıklandı mı? AUZEF 2022 bahar dönemi sınavları ne zaman?

AUZEF sınav yerleri için bekleyiş sürüyor. AUZEF 2022 bahar dönemi sınavları yaklaştıkça eğitimini AUZEF ile uzaktan alan binlerce kişinin heyecanlı bekleyişi başlıyor. AUZEF sınav yerleri açıklandı mı? sorusu günün en çok arananları arasında yer alırken, AUZEF 2022 bahar dönemi sınav tarihleri de merak ediliyor. Konu ile ilgili İstanbul Üniversitesi beklenen açıklamalar yaptı.

AUZEF sınav yerleri bekleyişi sınava az bir süre kala iyice arttı. Uzaktan üniversite öğrenimini AUZEF ile tamamlamak için online eğitim alanlar AKSİS sistemi üzerinden AUZEF sınav yerleri ve giriş belgesi ile ilgili açıklamanın bir an önce gelmesini istiyor.

AUZEF sınav yerleri

AUZEF SINAV YERLERİ 2022

Kurum tarafından beyan edilen bilgilere göre AUZEF sınav yerleri açıklanmak üzere. Açıklama geldiğinde adaylar AKSİS sistemi üzerinden;

https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/login

adresinden T.C. kimlik numaraları ve kendilerine özel oluşturulmuş olan AUZEF şifresi ile sisteme giriş yaparak sınav giriş belgesi çıktısı alabilirler. Aynı zamanda bu belgede sınav yerleri de belirlenmiş olacak.

AUZEF İKİNCİ DÖNEM SINAV TARİHLERİ

AUZEF 2022 bahar dönemi sınavlarına dair gelen bir diğer açıklama ise vize, final, telafi gibi sınavların tarihleri oldu. Buna göre;

 Bahar dönemi vizeleri;

16 Nisan 2022: 09.30 / 14.00

17 Nisan 2022: 09.30 / 15.00

 Bahar dönemi finalleri;

4-5 Haziran 2022

 Bahar dönemi telafi sınavları

2-3 Temmuz 2022

 Bahar dönemi AUZEF üç ders sınavı;

24 Temmuz 2022

tarihlerinde yapılacak. Tüm bu sınavların yüz yüze yapılması ve bu nedenle sınav yerleri açıklanması bekleniyor. AUZEF ile uzaktan eğitim alanlar Temmuz’daki üç ders sınavına girmeyeceklerse Haziran-Temmuz aylarında bu yılı tamamlamış olacaklar.

Bir Cevap YazınCevabı iptal et