Ankara’da belediyeye öğretmen alımı yapılacak

Ankara’da öğretmen alımı bekleyen eğitimci adaylarına müjde Yenimahalle’ye bağlı YEPA adlı kamu şirketinden geldi. Kurum açtığı bir çok iş ilanı içerisine bir adet öğretmen alımı ilanı da koymuş durumda. Ankara’da belediyeye öğretmen alımı için haber bekleyenleri ilgilendiren müjde geldi.

Ankara’nın Yenimahalle Belediyesi’ne bağlı kamu şirketi olan YEPA bünyesine öğretmen alımı yapılacak. Ankara’da belediyeye öğretmen alımı KPSS şartsız olacak. Fakat Ankara’da ikamet şartı aranıyor. 800’den fazla personel içerisinde öğretmen alımı da bulunuyor. Üstelik daimi işçi statüsünde olduğu için geçici bir iş de değil ve kamu işçisi statüsünde olduğu için maaş ve özlük hakları açısından avantajlı.

YEPA ÖĞRETMEN ALIMI

Ankara içi ikamet eden adayların başvurabileceği alımda öğretmen alımı için iki kadro var;

  • Okul öncesi öğretmen alımı: Ankara’da ikamet eden, kreşlerde çalışacak, belgesi olan ve tecrübesi olan
  • Öğretmen alımı: Hepsi lisans olmak üzere okul öncesi öğretmenliği, İngilizce öğretmenliği, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Matematik, Kimya, Fen Bilgisi, Coğrafya öğretmenlikleri veya fen edebiyat mezunu olanlar, Ankara’da ikamet, tecrübeli olması.

Bu şartları karşılayan adaylar YEPA öğretmen alımı için başvuru yapabilirler.

NASIL BAŞVURULUR?

Başvuru için 9 Şubat mesai bitimine kadar İvedik Cad. No:33 Kat:3 Yenimahalle Belediye Sarayı Yenimahalle / ANKARA adresine aşağıda linkini vereceğimiz iş başvuru formunu götürmelisiniz.

BAŞVURU FORMU

Bir Cevap YazınCevabı iptal et