Acun Ilıcalı üniversite bölümü açtı: İşte verilecek eğitimler

Türkiye’nin en ünlü isimlerinden biri olan, Acun Medya ve TV8’in sahibi, ünlü televizyoncu ve iş adamı Acun Ilıcalı bir kez daha gündemde. Genelde televizyon ve sosyal medya ile ilgili konularla gündeme gelen Acun Ilıcalı, bu kez üniversite bölümü açması ile adından söz ettiriyor. Acun Ilıcalı; “Acunmedya Akademi” adı ile Nişantaşı Üniversitesi bünyesinde yeni bir bölüm kurdu.

ACUNMEDYA AKADEMİ AÇILIYOR

Acun Ilıcalı tarafından 7 Haziran’da eğitime başlayacağı bildirilen Acunmedya Akademi, Nişantaşı Üniversitesi Neotech Kampüsü içerisinde eğitim verecek.

Televizyon, gastronomi ve uzman medyacılar tarafından verilecek olan eğitimler sayesinde bölümden yetişmiş medyacılar çıkması amaçlanıyor.

Bölüm ile ilgili Acun Ilıcalı şu ifadeleri kullanıyor;

‘Dünyaya yön verenler hayalperestlerdir’. Çok sevdiğim ve doğruluğuna çok inandığım bir sözdür bu. Arkadaşlar, hayallerinizin peşinde koşmayı asla bırakmayın. Çok isteyin, çok çalışın, imkanları görün, değerlendirin, başarı kendiliğinden gelecektir. Ben öyle yaptım. Şimdi siz ‘hayalperestler’in de, hayallerinin peşinden koşabilmesi için Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte olağanüstü bir başarma platformu olacağına inandığımız Acunmedya Akademi’yi kurmaya ve hayata geçirmeye karar verdik. Hayırlı olsun.’

HANGİ DERSLER OLACAK?

Acunmedya Akademi’nin Nişantaşı Üniversitesi’nde

1- TELEVİZYON BÖLÜMÜ

İleri Televizyonculuk Eğitimi

2- GASTRONOMİ BÖLÜMÜ

Profesyonel aşçılık eğitimi

Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi

Prochef Eğitimi

3- DİJİTAL BÖLÜMÜ

Dijital İçerik ve Yayıncılık Eğitimi

Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Google Reklamcılığı Eğitimi

CRM ve Salesforce Eğitimi

eğitimlerini vermesi bekleniyor.

Bölümden mezun olanlar tüm dünyada geçerliliği olacak diploma alacaklar. Diploma Nişantaşı Üniversitesi bünyesinden verilecek.

NASIL BAŞVURULACAK?

Acun Medya’dan eğitimlerin nasıl olacağına dair bilgi başvuru yapmanız halinde geliyor.

Başvuru için;

Acunmedya Akademi

adresine gidip, HEMEN BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra iletişim sizden istenen bilgileri girerek bilgi alabilirsiniz. Gereken bilgi sizlere mail yolu ile veya telefon yolu ile gelecektir.

1 Yorum

  1. Bende gitmek isterdim acun ılıcalı’nın kurduğu akademiye fakat nişantaşı üniversitesine gidecek yeterli param yok maalesef:(

Bir Cevap Yazın Cevabı iptal et