4500 TL ödüllü 2022 YKS deneme sınavı başladı

2022 YKS yaklaştıkça gerek üniversiteye girmek, gerek askeriyeye girmek, gerekse de polis eğitimi almak için üniversite sınavına hazırlık hız kazanıyor. 2022 YKS deneme sınavı bu kapsamda en çok aranan konuların başında geliyor. Altınbaş Ünversitesi Ortaöğretime Destek ekibi tarafından 4500 TL ödülü 2022 YKS deneme sınavı 7 Mart’ta başladı. Sınav 21 Mart’a kadar erişime açık olacak. Dereceye girenlere ödüller var.

4500 TL ödüllü 2022 YKS deneme sınavı için başvurular internet üzerinden yapılıyor. Sınav Özdebir yayıncılık tarafından hazırlanıyor ve içeriğinde TYT-AYT soruları bulunuyor. Böylece aday hem ödül kazanabiliyor, hem de kendi seviyesini test etme imkanı buluyor.

Altınbaş Ünversitesi sadece YKS deneme sınavı yapmıyor. Üniverliseli adlı bir program başlatan üniversite, sitesi üzerinden rehberlik hizmeti, motivasyon hizmeti gibi avantajlar da sağlanıyor.

YKS deneme sınavı

2022 YKS DENEME SINAVI BAŞVURUSU

Ödüllü olarak yapılan sınavlar 21 Mart’a kadar Altınbaş Ünversitesi Ortaöğretime Destek ekibi tarafından hazırlanan Üniverliseli internet sitesi üzerinden çözülebilir durumda.

YKS deneme sınavına başvuru yapıp, deneme sınavına iştirak etmek için;

https://univerliseli.com/

adresine gidip, sizden istenen bilgileri doldurup, kayıt olduktan sonra ödüllü TYT ve AYT sınavlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Konu ile ilgili sitedeki resmi açıklama şu şekilde;

Türkiye genelinde yapılacak olan TYT-AYT sınavlarımıza katılarak sınav heyecanını deneyimleyebilir ve senin için özel olarak Özdebir Yayıncılık tarafından hazırlanan sınav sorularının YKS ile birebir benzer soru tiplerini görme fırsatı yakalayabilir, sınava hazırlanma yolculuğunda başarıya bir adım daha yaklaşabilirsin.

Üniversite sınavına hazırlandığın bu günlerde, sınavlara girerek başarı oranına göre kazanabileceğin ödüllerle kendini motive edebilir, tarafına gönderilen karne sayesinde eksiklerini görebilir, yeni bir çalışma programı oluşturarak eksiklerini tamamlayabilir ve rakiplerinin önüne geçebilme fırsatına sahip olabilirsin.

3 TYT ve 3 AYT den oluşan online deneme sınavlarına istediğin zaman diliminde katılabilirsin ancak; bizim sana tavsiyemiz, kendini gerçek YKS de varsayıp, buna uygun şekilde çözmen

ÖDÜL VERİLECEK

Altınbaş Üniversitesi tarafından hazırlanan bu sınavda sadece seviyeni görmek ile kalmayacaksın. Sınavda derecelere göre ödüller de söz konusu. Bu ödüller;

  1. ‘ye Teknosa’dan 4500 TL hediye çeki
  2. ‘ye Teknosa’dan 2500 TL hediye çeki
  3. ye Teknosa’dan 1500 TL hediye çeki
  4. sıra ile 28. sıra arasındakilere Teknosa’dan 250 TL hediye çeki

Sınava giren herhangi 50 kişiye ise çekiliş ile Teknosa’dan 100 TL hediye çeki verilecek.

Bir Cevap Yazın Cevabı iptal et