3600 ek gösterge için bir kritik gün daha

3600 ek gösterge son dakika haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. 1 yıl içinde hazırlıkların bitirilip milyonlarca memura 3600 ek gösterge verilmesi bekleniyor. Çalışma Bakanlığı’nın üzerinde en çok durduğu konuların başında gelen ek gösterge konusu bugün de ele alınacak. Öğretmen kadrosu başta milyonlarca kişi bugünü bekliyor.


8 Kasım 2021’de milyonlarca memur için önemli bir toplantı yapılacak. 3600 ek gösterge bekleyenlerin gözü bu akşamda. Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan önderliğinde kabine toplantısı yapılacak. Yapılacak toplantıda kritik konulardan biri de 3600 ek gösterge olacak.

İç ve dış politikaya ilişkin birbirinden önemli konuların tartışılacağı kabine için geri sayım başladı. Pandemi yasakları döneminde 81 milyonun heyecan ve ilgi ile izlediği Cumhurbaşkanlığı Kabinesi için bir kez daha heyecan dorukta.

3600 EK GÖSTERGE MASADA

Öğretmen, polis, din görevlisi ve hemşireler için gelmesi kesin olan, kapsamı diğer memur kadrolarına da genişletilmeye çalışılan 3600 ek gösterge için kabinede önemli konuşmalar olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir süre önce verdiği talimat ile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından çalışmalar başlatıldı. Çalışmaların 2022 sonunda tamamlanacağı bilinse de, yol haritası bugün yapılacak olan kabinede belli olacak.

Bir Cevap YazınCevabı iptal et